www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> ОЩЕ ЗА ЧИП 666


Страници: (5) [1] 2 3 ... последна » ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> ОЩЕ ЗА ЧИП 666
Запознат
Публикувано на: 31.7.2006, 22:14
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 759
Участник # 169
Дата на регистрация: 3-November 05



PM
Top
Petee
Публикувано на: 31.7.2006, 22:34
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 358
Участник # 382
Дата на регистрация: 15-May 06



...11 И видях друг звяр(след папата, тоест самият Антихрист), който възлизаше от земята; и имаше два рога прилични на агнешки; а говореше като змей.

12 Той упражняваше всичката власт на първия звяр в неговото присъствие, и принуди земята и живеещите на нея да се поклонят на първия звяр, чиято смъртоносна рана бе оздравяла.

13 И вършеше големи знамения, до там щото да направи и огън да излиза от небето на земята пред човеците.

14 И мамеше живеещите на земята чрез знаменията, които му беше позволено да извърши пред звяра, като казваше на живеещите на земята да направят образ на звяра, който беше ранен от сабята и оздравя.

15 И позволи му да се даде дишане(тоест дух) на звяровия образ(софтуеър), така щото звяровия образ да продума: също и да направи да бъдат избити ония, които не се покланят на звяровия образ.

16 И принуждаваше всички, малки и големи, богати и сиромаси, свободни и роби, да им се тури белег на десницата или на челата им;

17 за да не може никой да купува или да продава, освен оня, който носи за белег името на звяра или числото на неговото име.

18 Тук е нужно мъдрост; който е разумен, нека сметне числото на звяра, защото е число на човек; а числото му е шестстотин шестдесет и шест.
(Откровение на Йоан Богослов Глава 13)

9 И друг, трети, ангел вървеше подир тях и казваше със силен глас: Ако някой се поклони на звяра и на неговия образ и приеме белег на челото си или на ръката си,

10 той ще и да пие от виното на Божия гняв, което е приготвено чисто в чашата на гнева Му; и ще бъде мъчен с огън и жупел пред светите ангели и пред Агнето.

11 И димът от тяхното мъчение ще се издига до вечни векове; и ония, които се покланят на звяра и на образа му, не ще имат отдих ни денем, ни нощем, нито кой да е, който приема белега на името му.

12 Тук е нужно търпението на светиите, на тия, които пазят Божиите заповеди и вярата в Исуса.

Откровение на Йоан Богослов Глава 14)

Препоръчвам който има ум или да бяга от града и да се хване здраво за земята или да се запасява с вакуумиран ориз!
PMEmail Poster
Top
Калоян
Публикувано на: 31.7.2006, 22:59
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 199
Участник # 249
Дата на регистрация: 13-February 06



Всяко куче и котка с микрочип от догодина
07 юли 2006 / News.dir. bg
Въвеждане на пълен регистрационен режим на всяко куче и котка, родено или пренесено на територията на Варна предвиждат обсъдените вчера от експертния съвет по проблемите на безстопанствените животни проектопромени в Наредбата за обществения ред.
В досегашния нормативен документ се създава цял раздел, който регламентира реда за отглеждане на домашни животни във Варна, пише в. "Черно море". Той ще влезе в сила от 1 януари 2007 г.Регистрите ще се водят от районните администрации. Там ще се отразяват не само домашните любимци, но и бездомните кучета и котки на територията на съответното кметство. В актуализирането на регистъра ще участват и домоуправителите на жилищните блокове, които до края на април всяка година ще бъдат длъжни да предоставят на районните администрации отчети за живеещите в блока домашни любимци. За всяко куче или котка, отглеждано в домашни условия, ще се издава удостоверение за регистрация. В него ще се вписват имената на собственика и животното, адреса на който кучето, котката или друг вид домашен любимец пребивава, данните от имунизационния паспорт, датата на самата имунизация. Освен това в документа ще се придружава и от декларация на собственика, че е запознат с наредбата и ще я изпълнява. Ще бъде вписан и номерът на микрочипа, който ще се имплантира на всяко домашно животно. 5 лева е предложената такса за издаване на удостоверение, 20 лева ще струва регистрацията и тя ще се плаща всяка година до 31 март. Право на безплатно удостоверение ще имат домашните животни на инвалидите, служебните кучета, опитните животни, тези, които се използват от Българския червен кръст, кастрираните и ловните кучета.


http://varna.dir.bg/2006/07/07/news393107.html


--------------------
?????? ?? ??? ?? ?????,?? ??? ???????? ????? ? ???? ???? ??? ????? ????? ????????? ???????!!!
PM
Top
Севар
Публикувано на: 31.7.2006, 23:17
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 371
Участник # 13
Дата на регистрация: 11-July 05



QUOTE
"...да го приемем в тялото си и така да добавим още малко "сигурност" във нашият несигурен свят"


Все по-сигурни и по-сигурни до пълно изгубване на личната свобода. Но все пак нека да не забравяме, че колкото по-нагли стават, толкова повече наближава краят на властта им. Така да се каже - трябва да ги оставим да си изкпоаят сами гроба. Petee, прочети и други предсказания за да видиш бъдещето като по-пълна картина. При Откровението на Йоан има и доста юдейска отрова, която е трудно да се отдели от истината. А относно техниката. Имплантите се базират на чипове с технологията RFID (радиочестотна идентификация) или нейно подобие. Американците ще въвеждат още през октомври паспорти с вграден RFID. Обаче казват, че още първите бройки са ги хакнали за няколко часа. Ще става все по-трудно, но това са изпитания, през които трябва да се мине за да се добие опит за още по-страшните, които ни очакват след тях.
PMEmail PosterUsers WebsiteICQ
Top
Калоян
Публикувано на: 31.7.2006, 23:28
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 199
Участник # 249
Дата на регистрация: 13-February 06



И къде е тази юдейска отрова в Откровението на Йоан? smil4334acc8dd304.gif


--------------------
?????? ?? ??? ?? ?????,?? ??? ???????? ????? ? ???? ???? ??? ????? ????? ????????? ???????!!!
PM
Top
IYI
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 250
Участник # 141
Дата на регистрация: 12-October 05



За мен е на всякъде!


--------------------
??? ?? ????????, ????? ?? ??????????, ??? ?? ??????????, ????? ?? ????????!
PMEmail Poster
Top
Ahnenerbe
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 79
Участник # 437
Дата на регистрация: 17-June 06



Petee МНОГО ТИ БЛАГОДАРЯ ЧЕ РАЗЯСНИ НА ХОРАТА ЗА КАКВО СТАВА ВЪПРОС!
ЗАМИСЛЕТЕ СЕ ВСИЧКИ СВЕСТНИ ХОРА ОТ КАКТО СВЯТ СВЕТУВА КАК СИ ВИКАТ "ЕЙ КОГА ЩЕ ИМА ВЪЗМЕЗДИЕ ЗА ПРЕСТЪПНИЦИТЕ"!ЕМИ ЧОВЕЧЕСТВОТО Е ТЪРПЯЛО ХИЛЯДИ ГОДИНИ ТОВА НЕЩО И ОСТАВА МНОГО АМА МНОГО МАЛКО ОЩЕ ДА ГИ ТЪРПИМЕ ЕДИНСТВЕНОТО КОЕТО НИ ОСТАВА ДА ИЗТЪРПИМ Е ДА НЕ ДАДЕМ ДА НИ МАРКИРАТ СЪС ЗНАКА НА АНТИХРИСТА!ТОГАВА ЩЕ ВИДИТЕ ТЪПИТЕ ЧАЛГАРИ КОИТО ЗА 30 СРЕБЪРНИКА ЩЕ ПРОДАДАТ И МАЙКИТЕ СИ СЪЩО ТАКА ЩЕ ВИДИТЕ ТЪПИТЕ МОМИЧЕТА КОИТО СА МНОЗИНСТВО КОИТО ГИ ИНТЕРЕСУВАТ САМО ПАРИТЕ И ГРИМЧЕТАТА КАК ЩЕ СЕ ГЪРЧАТ В АДА!НАИСТИНА АНТИХРИСТА ЩЕ УПРЯВЛЯВА 7 ГОДИНИ И ТОГАВА НА ПРЕСТЪПНИЦИТЕ ЩЕ ИМЕ ДОБРЕ КАКТО И СЕГА НО ТОВА ЩЕ БЪДАТ ПОСЛЕДНИТЕ ИМ СЕДЕМ ГОДИНИ ПРЕЗ КОИТО ЩЕ ОСТАНАТ НЕНАКАЗАНИ!
АЗ ЛИЧНО ЗА СЕБЕ СИ СЪМ РЕШИЛ ЧЕ КАТО ТРЪГНАТ ДА НИ МАРКИРАТ ОТИВАМ ДА ЖИВЕЯ НЯКЪДЕ В ПЛАНИНАТА КАКТО СА ЖИВЯЛИ ПРЕДЦИТЕ ПРЕДИ НАС И АЗ СПАДАМ КЪМ НАЙ-ЖИЛАВИЯ НАРОД НА СВЕТА-БЪЛГАРСКИЯ И ЩЕ ИЗДЪРЖА НЕ 7 ЕМИ 70 ГОДИНИ БЕЗ УДОБСТВАТА НА ЦИВИЛИЗАЦИЯТА!ПЪК И ДА НЕ ЗАБРВИМ ЧЕ ТОВА Е БЪЛГАРИЯ И НИКОЙ НЯМА ДА ТЕ ТЪРСИ ПО ГОРИТЕ ТУК НИКОЙ НЕ ГЛЕДА ПО ДИВИТЕ МЕСТНОСТИ КАКВО СТАВА А САМО ПО ГОЛЕМИТЕ ГРАДОВЕ И ТОГАВА ЩЕ Е ТАКА!
ДАЖЕ МОЖЕ КАТО ТРЪГНЕ ДА СТАВА ТОВА НЕЩО ДА СЕ СЪБЕРЕМ ХОРА И ДА СИ УСТРИМЕ НЯКОЕ СЕЛИЩЕ В ПЛАНИНАТА И 7-ТЕ ГОДИНИ ЩЕ ПРЕМИНАТ НЕУСЕТНО smil4341944e6b0c8.gif
PM
Top
Запознат
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 759
Участник # 169
Дата на регистрация: 3-November 05



Това да избягаш в гората не е лоша идея, обаче нали не си толкова наивен да си помислиш , че няма да те намерят? Няма къде просто да избягаш. То ако имаше вече да си избягал.
На практика, кура който ни се е забил дълбоко в задниците става все по-голям. Ясно е на всички вече, че сам човек не може да си го извади. Задружните усилия да измислим нещо по въпроса и да го реализираме на практика са далеч повече от пожелателни. А до тогава ще си мънкаме и надуваме главите от оплаквания, кой по-професионално от другия.
Номера с чакането е ясен. Някакви други предложения?
PM
Top
Ahnenerbe
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 79
Участник # 437
Дата на регистрация: 17-June 06



QUOTE (Запознат @ Aug 1 2006, 08:48 PM)
Това да избягаш в гората не е лоша идея, обаче нали не си толкова наивен да си помислиш , че няма да те намерят? Няма къде просто да избягаш. То ако имаше вече да си избягал.
На практика, кура който ни се е забил дълбоко в задниците става все по-голям. Ясно е на всички вече, че сам човек не може да си го извади. Задружните усилия да измислим нещо по въпроса и да го реализираме на практика са далеч повече от пожелателни. А до тогава ще си мънкаме и надуваме главите от оплаквания, кой по-професионално от другия.
Номера с чакането е ясен. Някакви други предложения?

ЕМи да ти кажа никой няма да те търси просто е кратко и ясно няма да може да купуваш или да продаваш демек ще стоиш гладен и целста е да успееш да оцелееш!На никой няма да пречиш в гората но ако се явиш в някой град може и да те сметнат за терорист щом не си си имплантирал чипа!Просто плана е следния хората с чип ще имат право да убиват безнаказано тези които нямат чип а нали се сещш че никой боклук няма който да ходи по планините и да обича природата
PM
Top
Petee
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 358
Участник # 382
Дата на регистрация: 15-May 06



Ahnenerbe, досега имаше две теории: едната е, че Мистър 666 ще управлява три години и половина, а другата е, че ще управлява три периода по три години всеки - общо 10,5 години. Ти пък с трета излезе...
Не говори така за българите. Ще прогледнат повярвай ми, но първо трябва да ослепеят. Павел ослепя за да прогледне.

Ако си решил да ходиш в планината ти препоръчвам от рано да се подготвиш, защото там е гола поляна и няма и помен от удобствата на града. Погледни на http://rodovo-imenie.viavita.net там вече са се подготвили та дори и откъм енергия!
IYI, при цялото ми уважение към теб, не, можеш да ме убедиш, че преди 2000 години юдеите са имали готов план и са знаели какво ще стане. Библията е писана от възвишените същества които управляват човечеството и затова се казва, че е словото божие. Прочети я добре особено Новия завет. "Ще дойде най-старото учени..." е казала Ванга.
За чипа знам, че се свързва с мозъка и контролира чувствата и емоциите на човека - тоест убива човешката душа и следователно човека, защото човек без душа е труп!
PMEmail Poster
Top
Спорт-Здраве
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 934
Участник # 301
Дата на регистрация: 24-March 06



Хммм...Ahnenerbe,няма да е лесно,но няма и да е трудно,разбираш ли? Всичко ще стане изключително лесно,истинската работа,иския успех,от който зависи всичко,това е излизането от системата.Самият успех на изизането представлява едно изпълнено необходимо и достатъчно условие за самостоятелност.Тази тема стана популярна напоследък в този форум и аз мисля от известно време.Стигнах до извода,че...няма значение,дали си независим,няма значение дали си обвързан със задължения към системата,няма значение дали я поддържаш.Важно е как мислиш,важно е дали мислиш от свое име! Не мина дълго време и фразата "познай себе си" отново изплува измежду постовете.ЕДИНСТВЕНИЯТ изход от системата - не се вижда и не се пипа.Той е в главата на всеки един човек.Когато познаеш себе си,ставаш един от истинските господари на системата! Когато овладееш до съвършенство съзнанието,ума и помислите си,ставаш неуловим за всяка манипулация.Обръщаш всичко,всичките й пипала срещу нея,почваш наистина да живееш на нейн гръб.
За да се осъществи това,за което говориш,трябва да се съберат само такива хора.Хора,излязли от системата доброволно,съзнателно,с духа и ума си! Всичко,което е нужно,те с лекота ще си набавят в последствие...неуловими за антихриста,ненужни за спасителя.Истинските победители в цялата боза.
PM
Top
Запознат
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 759
Участник # 169
Дата на регистрация: 3-November 05



Много добре си го написал Спорт-Здраве. На мен повече ми прилича на краен резултат от идеята за която говоря. Несъмнено нещо такова ще се получи съвсем по естествен път. Но за да се случи доста мозъчна дейност ще е нужна за да се прозре.
PM
Top
БРАНЪ
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 315
Участник # 383
Дата на регистрация: 15-May 06



QUOTE (Спорт-Здраве @ Aug 1 2006, 10:09 PM)
Хммм...Ahnenerbe,няма да е лесно,но няма и да е трудно,разбираш ли? Всичко ще стане изключително лесно,истинската работа,иския успех,от който зависи всичко,това е излизането от системата.Самият успех на изизането представлява едно изпълнено необходимо и достатъчно условие за самостоятелност.Тази тема стана популярна напоследък в този форум и аз мисля от известно време.Стигнах до извода,че...няма значение,дали си независим,няма значение дали си обвързан със задължения към системата,няма значение дали я поддържаш.Важно е как мислиш,важно е дали мислиш от свое име! Не мина дълго време и фразата "познай себе си" отново изплува измежду постовете.ЕДИНСТВЕНИЯТ изход от системата - не се вижда и не се пипа.Той е в главата на всеки един човек.Когато познаеш себе си,ставаш един от истинските господари на системата! Когато овладееш до съвършенство съзнанието,ума и помислите си,ставаш неуловим за всяка манипулация.Обръщаш всичко,всичките й пипала срещу нея,почваш наистина да живееш на нейн гръб.
За да се осъществи това,за което говориш,трябва да се съберат само такива хора.Хора,излязли от системата доброволно,съзнателно,с духа и ума си! Всичко,което е нужно,те с лекота ще си набавят в последствие...неуловими за антихриста,ненужни за спасителя.Истинските победители в цялата боза.

smil4334abded4493.gif

Да прибавя нещо, което за мен е много важно: Трябва да се събираме - хората извън системата. Първо през близките. После приятелите. След това останалите.
Как да ти помогна да се осъзнаеш, ако не съм успял при семейството си! Така че всеки сам за себе си и при нужда - в бой за брата!

Вълкът е Вълк, защото сам си върши работата!
А ние сме народа на Вълка.



--------------------
???? ????????? ???????? ???, ?????? ????? ???? ?? ???? ?????!
PM
Top
Ahnenerbe
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 79
Участник # 437
Дата на регистрация: 17-June 06



QUOTE (Petee @ Aug 1 2006, 09:08 PM)
Ahnenerbe, досега имаше две теории: едната е, че Мистър 666 ще управлява три години и половина, а другата е, че ще управлява три периода по три години всеки - общо 10,5 години. Ти пък с трета излезе...
Не говори така за българите. Ще прогледнат повярвай ми, но първо трябва да ослепеят. Павел ослепя за да прогледне.

Ако си решил да ходиш в планината ти препоръчвам от рано да се подготвиш, защото там е гола поляна и няма и помен от удобствата на града. Погледни на http://rodovo-imenie.viavita.net там вече са се подготвили та дори и откъм енергия!
IYI, при цялото ми уважение към теб, не, можеш да ме убедиш, че преди 2000 години юдеите са имали готов план и са знаели какво ще стане. Библията е писана от възвишените същества които управляват човечеството и затова се казва, че е словото божие. Прочети я добре особено Новия завет. "Ще дойде най-старото учени..." е казала Ванга.
За чипа знам, че се свързва с мозъка и контролира чувствата и емоциите на човека - тоест убива човешката душа и следователно човека, защото човек без душа е труп!

EMи аз знам че Антихриста ще упрявлява 7 години-през първите 3 години и половина ще се прави на благ и смирен и че работи за човечеството обаче през вторите 3.5 години ще покаже истинското си лице!
PM
Top
Petee
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 358
Участник # 382
Дата на регистрация: 15-May 06



цъ! Прочети Трета книга на Ездра - съвпада с Откровението
PMEmail Poster
Top

Topic OptionsСтраници: (5) [1] 2 3 ... последна » Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020